DRUK WIELKOFORMATOWY

Drukarnia Prograf produkuje plakaty, bannery, wydruki na folii samoprzylepnej, grafiki do podświetleń, reklamy na samochodach i wiele innych.

Dla doświadczonych pracowników Prograf nie ma ograniczeń. Wydrukujemy każdy Twój pomysł!

W chwili obecnej posiadamy nowoczesne maszyny drukujące w technologii cyfrowej na podłożach najwyższej jakości. Posiadamy zarówno szerokie plotery solwentowe do wydruku banerów, plakatów, siatek mesh czy billboardów oraz całkowicie ekologiczny ploter firmy EPSON, który świetnie nadaje się do druku Fototapet, naklejek czy plakatów do pomieszczeń bez dodatkowej wentylacji, gdyż brak w nim szkodliwych substancji. Wykonane wydruki posiadają wszystkie certyfikaty do wewnętrznych zastosowań, a atramenty UltraChrome spełniają najbardziej rygorystyczne wymogi i normy. Zaletą druku ekologicznego jest połączenie trwałości i jakości druku z bezpieczeństwem i troską o zdrowie. Wydruki z naszego plotera są bezwonne a więc mogą wisieć w szpitalach, przedszkolach, pokojach dziecięcych czy u alergików.

Wydruki możemy zalaminować i nakleić na Piankę, PCV, dibond czy inne tworzywo.

VUTEk QS3220 Flatbed image
anapurna_m2050m

W swojej ofercie posiadamy również wydruk bezpośredni w technologi UV. Technologia ta pozwala wydrukować dowolną grafikę bezpośrednio na tworzywie t.j. PCV, aluminium, pianka, drewno, szkło czy choćby ceramika. Druk UV jest odporny na warunki atmosferyczne jak i na uszkodzenia mechaniczne np. zdrapywanie.

 Wydruki wielkoformatowe wyceniane są po przeliczeniu na m2