FLAGI

Flaga reklamowa jest świetną wizytówką firmy przed jej siedzibą, czy filią. Flaga państwowa, zgodnie z obowiązującym prawem powinna być umieszczona na każdym budynku w dniu święta państwowego.

Flaga sektorowa przyda się kibicom na stadionie, a flaga plażowa jest nieodzowna na każdej zewnętrznej firmowej imprezie.

Drukujemy flagi reklamowe, firmowe, plażowe, państwowe, sektorowe, windery, maszty flagowe, transparenty.
Flagi_windery

FLAGI

Nasze flagi drukujemy na dzianinie poliestrowej 115g/m2. Odpowiedni materiał oraz wysoka jakość druku w technice termosublimacyjnej gwarantują trwałość, żywe kolory i trwałą estetykę.

Wydruki na materiale w w/w technologii odporne są na promieniowanie UV, warunki atmosferyczne oraz spieranie.

Szycie jest wykonywane mocną nicią stylonową, podwójne szycie na maszynie dwuigłowej to bardzo solidne wykończenie.

Flagi wykańczamy zgodnie z życzeniem klienta, mogą to być karabińczyki, dodatkowy tunel u góry, bądź z boku na drzewiec lub inne niestandardowe wykończenie zgodnie ze specyfikacją klienta.

Drukujemy z plików PDF, szczegółowe informacje jak przygotować pliki znajdą państwo w zakładce porady techniczne.

Przy zamówieniu prosimy o określenie formatu flagi, sposobu wykończenia oraz nakład.

Czas realizacji to 3 dni robocze.

Zamówienia oraz prośby o wycenę proszę przesyłać na adres mailowy: zamowienia@drukarniaflag.pl

WINDERY

Windery, znane również jako Flagi Plażowe (beachflags) są to skrzydła reklamowe, a dokładniej zadrukowana flaga z masztem i podstawą do wkręcenia w ziemię lub do postawienia w zależności od zastosowania.

Mocną zaletą winderów jest lekka, modułowa konstrukcja, maszt składa się z teleskopowych rurek, dzięki czemu flaga która ma 420cm wysokości mieści się w malutkiej torbie.

Flagi plażowe mogą państwo zamówić w 2 kształtach, a każdy z nich w 3 rozmiarach. Szablony już wkrótce znajdą państwo na naszej stronie, w chwili obecnej szablony wysyłamy mailem w odpowiedzi na zapytanie na adres: zamowienia@drukarniaflag.pl

Montaz_prograf

Montaz_prograf